Zamówienie

Jak wygląda zamówienie?
Pierwszym krokiem jest wysłanie do nas poniższego formularza zamówienia lub skontaktowanie się poprzez e-mail albo telefonicznie (namiary w dziale kontakt).
Prosimy o podanie wszystkich możliwych danych niezbędnych do zlokalizowania grobu oraz opis Państwa oczekiwań (rodzaj i zakres usługi - zamówienie indywidualne). Pozwoli nam to na sporządzenie dokładnego kosztorysu.
Po otrzymaniu zlecenia, przystępujemy do lokalizacji grobu, wykonujemy dokumentację fotograficzną (dojazd na terenie Zabrza - bezpłatnie). Następnie na podstawie oględzin i fotografii ustalamy niezbędny zakres prac i sporządzamy kosztorys, oraz czas w jakim usługa zostanie wykonana. Po zaakceptowaniu warunków podpisujemy umowę, w której określamy szczegółowo wszelkie warunki wykonania usługi, następnie przelewacie Państwo ustaloną kwotę na nasze konto.
Gdy przelew zostaje zaksięgowany, przystępujemy do realizacji zamówionej usługi.
Po wykonaniu usługi, ponownie wykonujemy bezpłatnie dokumentację fotograficzną i przesyłamy ją mailem bądź także pocztą do Państwa celem potwierdzenia wykonania prac porządkowo-pielęgnacyjnych bądź prac porządkowo-ogrodniczych.


Informacje o zamawiającym:
Imię i Nazwisko:

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Rodzaj usługi:

Informacje o grobie:
Imię i Nazwisko:

Data śmierci:


Miejsce spoczynku:
Miejscowość:

Adres cmentarza:

Opis położenia oraz informacje:Copyright by HADES & Łukasz 2007               Strona główna    Oferta    Cennik    Zamówienie    Kontakt              PL   DE   EN